Категорії Інформація
Каси
Антитіла 2 КВИТКИ ПО 550 ГРН КУПУЙ ЗА 1000 ГРН
12 травня 2022

Антитіла

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 300-750 грн

Палац молоді та студентів КТУ
м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11А

Про подію

“Антитіла” в Кривому Розі!

Важливо! Усі квитки, які були придбані раніше на концерти туру Hello, які ще не відбулися, будуть дійсні в турі MLNL. Їх не  потрібно обмінювати.

12 травня 2022 року у Палаці молоді і студентів КТУ відбудеться концерт гурту “Антитіла” у Кривому Розі! Тарас Тополя і його гурт вирушають у новий стадіонний тур на підтримку вже сьомого альбому MLNL!

Ця назва розшифровується як “Міленіальні”. Міленіалами називають покоління людей, які народилися наприкінці ХХ століття. Вони активні, розумні, повні сил і вже мають свій власний досвід та сформовані цінності. Саме до таких людей належать як музиканти “Антитіл”, так і велика частина їхніх слухачів. Тих, хто живе сьогодні, знає, чого хоче від завтра, та постійно рухається вперед. Масштабні кліпи, постійні експерименти зі звучанням та тексти, насичені сенсом. Такими знає “Антитіла” вся Україна. І настав час знову зустрітись.

Концерт туру MLNL

На нас чекає справді цікавий та різноманітний лонгплей, у якому знайдеться місце і електроніці, і класиці, і вже знайомому поп-року. Про музичне розмаїття свідчать і релізи окремих синглів: “Маскарад”, “Стань”, “Кіно”. Однак артисти не припиняють готувати сюрпризи до майбутнього туру. А свіжу  платівку ми почуємо вже у лютому 2022 року!

«Ми працюємо над музичною  програмою туру, режисурою концерту, світловим шоу. Натхнення вистачає. Проте загальний концепт гурту залишається незмінним: “Антитіла” це про любов у всіх її проявах, це про музику для всієї сім’ї», - розповідає Тарас Тополя.

Кожне шоу у кожному місті - це окрема історія, яка не буде повторюватись. І будьте готові не тільки до улюблених хітів “Антитіл”, а й до зіркових гостей, які можуть з’явитись на деяких концертах туру! І звичайно, виступ “Антитіл” - це краща можливість витратити гроші з картки ЄПідтримки!

Захід відбудеться з дотриманням всіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на концерт гурту “Антитіла” в Кривому Розі, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше концертів в афіші Кривого Рогу шукайте у нас на сайті.

Куди піти з друзями у Кривому Розі? На концерт гурту “Антитіла”!

  1. Нові пісні
  2. Неймовірні враження
  3. Гучне шоу

“Антитіла” пісні:

  • ТДМЕ
  • Все красиво
  • Вірила
  • Лови момент
  • Бери своє
  • Танцюй
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код