Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
12 грудня 2021

Цирк на льоду. Льодове Королівство

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ДІТЯМ»
Ціна: 150-400 грн

Криворізький державний цирк
м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 10

Про подію

«Льодове Королівство» в Кривому Розі!

З 13 листопада по 12 грудня 2021 року у Криворізькому державному цирку відбудеться шоу “Льодове Королівство” в Кривому Розі! Ви побачите неймовірну суміш з циркового мистецтва та майстерного фігурного катання. Тут буде все: театр, цирк, естрада, лазерна анімація, сучасні звук та світло та чудові казкові персонажі.

Цього вечора наша циркова арена перетвориться на чарівну крижану ковзанку. В Об’єднаному Льодовому Королівстві живуть герої з різних світів. Люди, феї, духи лісу, гоббіти, дерева та чаклуни. Керує усіма королева Чарівного Лісу Маліфісента. Але відтоді, як на неї почав впливати Генератор Зла, життя країни цілком змінилося. Наші великі та маленькі глядачі стануть свідками та учасниками героїчної боротьби Добра зі Злом. Яскраві костюми, професійна акторська гра, музичний супровід та несподіваний фінал нашої вистави зроблять театрально-циркове шоу на льоду справжньою подією року, що минає.

Театрально-циркове шоу на льоду

У сучасному світі спецефектів так не вистачає звичайного дива чесного виконання складних циркових трюків і фігурного катання на льоду. Наша вистава готова дивувати гостей високим професійним рівнем усіх артистів та чудовою атмосферою казки.

Захід проводиться з дотриманням усіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на циркове шоу “Льодове Королівство” в Кривому Розі, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше вистав для дітей в афіші Кривого Рогу  шукайте на нашому сайті.

Куди піти всією родиною в Кривому Розі? На циркове шоу “Льодове Королівство”!

  1. Неймовірний цирк на льоду
  2. Майстерні артисти
  3. Захоплююча казка і щасливий фінал
Попереднє замовлення