Рус Укр Eng
Категорії Інформація
28 лютого 2021

Цирк на воді Waterland

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ДІТЯМ»
Ціна: 200 грн

Криворізький державний цирк
м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 10

Про подію

ШОУ "WATERLAND" у Кривому Розі!

У дні зимових свят і канікул запрошуємо малят і батьків додержавного цирку на шоу  "WATERLAND" у Кривому Розі! На вас чекає цирк на воді і цілий водоспад неповторних емоцій, а також складні циркові номери з поєднанням різних жанрів. Додайте сюди креативне режисерське рішення, яскраві вбрання і оригінальні виступи професіоналів і рецепт шоу для сімейного перегляду готовий!

Цирк на воді

У нашій унікальній виставі буде задіяне просто фантастичне обладнання. Багатотонний басейн води і фонтанні установки зі струменями 24 метри, сучасні звук, світло і LED-екрани. Наша сцена вміє змінюватись і викликати тисячі фонтанів і казковий дощ, якого ще не бачили наші глядачі.

Ви зустрінете русалок, які літають під куполом цирку, справжнього морського котика і прирученого ведмедя. А ще ви побачите незабутню історію кохання, виступ аква-балету і лазерне шоу. Чекаєм о на зустріч!

Щоб потрапити на шоу цирку на воді «Waterland» у Кривому Розі, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 100 д о 350 гривень. Ще більше вистав для дітей шукайте в афіші на нашому сайті.

Куди піти з дітьми у Кривому Розі? На виставу «Waterland»!

  1. Цирк на воді
  2. Незабутнє сучасне шоу світового  рівня
  3. Емоції і враження для дітей і батьків
Попереднє замовлення