Категорії Інформація
Каси Додати подію
GREEN GREY «ЯК ТИ?»
09 грудня 2023

GREEN GREY «ЯК ТИ?»

Ціна: 250-600 грн

Палац молоді та студентів КТУ
м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11А
Купити квиток
250-600 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "GREEN GREY «ЯК ТИ?» "

09 груд., субота

Про подію

На тривалий час, рок-гурт “Green Grey” поставив на паузу свою діяльність у музичному просторі України. Цей час був важливим для пошуку нових сенсів, у якому хлопці віднайшли свій рок. Саме тому, зараз гурт «Green Grey» вирушає у всеукраїнський тур під гаслом «Як ти, друже?!». Це не просто спосіб висловити тривалий сум гурту за своїми фанами, а і намір познайомити їх з новими сенсами тепер вже україномовних треків.

Новий сингл «Друже» —- вшановує пам’ять героя України і друга гурту “Green Grey”, який вивозив людей з Бучі. Але в один із таких волонтерських заїздів, ворог обірвав його життя. Ця пісня про людину, яка принесла себе в жертву заради інших. Це приклад великої любові до ближніх, яку гурт береться нести як місію і данину пошани всім загиблим українцям від російської агресії. Розуміючи важливість допомоги близьким, гурт організовує збір для військових, бо турбота про тих, хто нас захищає — це наш спільний обов’язок.

Приходьте на концерт «Green Grey» у вашому місті в рамках всеукраїнського туру «Як ти, друже?!» та отримайте свою довгоочікувану порцію відбірного українського року!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код