Категорії Інформація
Каси Додати подію
Криворізький державний цирк
Криворізький державний цирк

Знайдено: 1 подія

м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 10
Криворізький державний цирк

Знайдено: 1 подія

У 1964 році Криворізький міськвиконком виступив замовником будівництва цирку за проектом архітектора Нопріенко. Ордена Леніна об'єднання державних цирків для будівництва Криворізького цирку взяло позику з якої і проводилося фінансування будівництва. Генеральним підрядником виступило управління «Кривбасбуд». Важко сказати, хто з городян не брав участь в будівництві цирку, його побудувати хотіли все, допомагали, чим могли, справа була загальноміським. До 100 річчя від дня народження В.І. Леніна в місті Кривий Ріг в 1970 році був побудований цирк. На відкритті були запрошені видатні артисти: Народний артист СРСР Юрій Володимирович Дуров, Народний артист СРСР Валентин Іванович Філатов з атракціоном Ведмежий Цирк, Народний артист СРСР Михайло Миколайович Рум'янцев.

З тих часів на арені нашого цирку побували такі знамениті колективи та артисти: Народний артист Вірменської РСР Степан Ісаакович Ісаакян з оригінальним атракціоном «Змішана група екзотичних еівотних», Вальтер і Маріца Запашні, Мстислав і Долорес Запашні, Хакім Зарима, Еміль та Ігор Кіо, Юрій Авверіно, Людмила і Володимир Дмитрович Шевченко, Борис Павлович Манжеллі, Тамерлан Нугзар, Геннадій Маковський і Генріх Ротман, а також багато видатних діячів циркового мистецтва. Скільки радості від спілкування з цирковим мистецтвом принесли знамениті всьому світу циркові видовища «Цирк на льоду», «Цирк на воді», «Людина невидимка», Німецький «Цирк Буш».

З того часу ніколи не припинялася циркова та культурне життя в місті, на Манежі нашого цирку побувало безліч циркового народу зі своїми вихованцями. Роки йдуть, час не зупиняється, на зміну одним артистам приїжджають інші, місця знаменитих артистів займають нові і ще не одна зірка буде свекать на манежі державного цирку. З 1968 по 1980 рік першим директором цирку був заслужений працівник культури УРСР Владислав Сергійович Литвиненко. З 1981 по 2012 рік директором був Гайдар Станіслав Григорович. З 2012 року Кабаков Сергій Борисович. Наш цирк величезна кількість часу приділяє постановочної роботи. Нами створено знамениті всьому світу атракціони: «Ведмеді наїзники на конях», під керівництвом народного артиста Бориса Бірюкова. Український колектив «Цирк на льоду» (1995 рік)! Криворізький цирк створив понад 60 циркових номерів.

Афіша
Детальніше
09 березня-07 квітня
Усього подій: 10
Кривий Ріг (Україна) 
150 500 150
150-500 ₴
Купити квиток

Криворізький державний цирк у Кривому Розі: репертуар (2024)

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код