Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
Криворізький державний цирк
Криворізький державний цирк

Знайдено: 0 вистав

м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 10
Криворізький державний цирк

Знайдено: 0 вистав

У 1964 році Криворізький міськвиконком виступив замовником будівництва цирку за проектом архітектора Нопріенко. Ордена Леніна об'єднання державних цирків для будівництва Криворізького цирку взяло позику з якої і проводилося фінансування будівництва. Генеральним підрядником виступило управління «Кривбасбуд». Важко сказати, хто з городян не брав участь в будівництві цирку, його побудувати хотіли все, допомагали, чим могли, справа була загальноміським. До 100 річчя від дня народження В.І. Леніна в місті Кривий Ріг в 1970 році був побудований цирк. На відкритті були запрошені видатні артисти: Народний артист СРСР Юрій Володимирович Дуров, Народний артист СРСР Валентин Іванович Філатов з атракціоном Ведмежий Цирк, Народний артист СРСР Михайло Миколайович Рум'янцев.

З тих часів на арені нашого цирку побували такі знамениті колективи та артисти: Народний артист Вірменської РСР Степан Ісаакович Ісаакян з оригінальним атракціоном «Змішана група екзотичних еівотних», Вальтер і Маріца Запашні, Мстислав і Долорес Запашні, Хакім Зарима, Еміль та Ігор Кіо, Юрій Авверіно, Людмила і Володимир Дмитрович Шевченко, Борис Павлович Манжеллі, Тамерлан Нугзар, Геннадій Маковський і Генріх Ротман, а також багато видатних діячів циркового мистецтва. Скільки радості від спілкування з цирковим мистецтвом принесли знамениті всьому світу циркові видовища «Цирк на льоду», «Цирк на воді», «Людина невидимка», Німецький «Цирк Буш».

З того часу ніколи не припинялася циркова та культурне життя в місті, на Манежі нашого цирку побувало безліч циркового народу зі своїми вихованцями. Роки йдуть, час не зупиняється, на зміну одним артистам приїжджають інші, місця знаменитих артистів займають нові і ще не одна зірка буде свекать на манежі державного цирку. З 1968 по 1980 рік першим директором цирку був заслужений працівник культури УРСР Владислав Сергійович Литвиненко. З 1981 по 2012 рік директором був Гайдар Станіслав Григорович. З 2012 року Кабаков Сергій Борисович. Наш цирк величезна кількість часу приділяє постановочної роботи. Нами створено знамениті всьому світу атракціони: «Ведмеді наїзники на конях», під керівництвом народного артиста Бориса Бірюкова. Український колектив «Цирк на льоду» (1995 рік)! Криворізький цирк створив понад 60 циркових номерів.

Афіша
За Вашим запитом нічого не знайдено

Криворізький державний цирк у Кривому Розі: репертуар (2021)

Попереднє замовлення